Akçay Klima Servisi

Bakım - Arıza - Tamir - Gaz Dolumu - Kart Tamirii

Akçay Klima Servisi

Akçay Klima Servisi

Akçay klima servisi olarak Akçay bölgesine kaliteli bir klima hizmeti vermekteyiz. Bölge olarak yaz ve kış aylarında klima çok fazla kullanmaktadır. Bu sebepten dolayı insanlara en iyi hizmet anlayışımız bu noktada devreye girmektedir. Akçay da servis noktasında açığını kapatmak için uğraşan servisimiz. Bu çevrede hayatını devam eden insanların, klima acısından rahatlığı ve konforunu düşünmekteyiz. Alanında profesyonel ekiplerinizle, klima konusunda yerinde servis imkânımızla tüm sorunlarınızı çözmekteyiz.  

akçay klima servisi

Akçay Klima Bakımı

Klima bakım servisi; Klima, bakım yapılması gereken cihazlardır. Kullanıma göre sürelerine göre değişiklik gösterse de 6 ay da bir yapılması tavsiye edilmektedir. Bu cihazın daha iyi performans ve daha az elektrik kullanmasına neden olacaktır. Bakımı yapılan cihazlar sağlığınız acısından da önemlidir. Özellikle üst solumun enfeksiyonlarından da koruyacaktır. Ayrıca cihazın da çıkabilecek arızlarında öncenden önüne geçmiş olacaksınız. Klima Bakımında görsel ve bilgi için klima bakımı tıklayınız

Akçay Klima Bakım Fiyatları

            Klimabakım fiyatlarımız, klimanın modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Split duvar klimalarda marka fark etmeksizin aynı fiyat geçerlidir. Lakin solan tipi klimalar ya da tavan tipi klimalarda değişiklik göstermektedir. Klima bakımı ne kadar sorusuna en iyi cevap servisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akçay Klima Montaj Servisi

Klima montajı dikkat ve profesyonellik gerektiren bir konudur. Doğru bir klima montajı, klimanın performans, ömür ve elektrik tüketimiyle direk alakalıdır. Yanlış yapılan bir klima montajı, klimaya verdiğiniz paranın boşa gitmesidir. Klima montaj servisi olarak, profesyonel ekibimizle ve ekipmanlarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Klima Montajı konusunda video ve bilgiler için tıklayınız

Klima Montajın İzlenecek Yollar

  • Uygun klima seçimi
  • Elinizdeki klimayı evinize veya iş yeri uygun oda veya yere takmak
  • Klimanın kurulacağı yeri seçmek
  • Klima boru çaplarına göre uygun set ve bakır kullanmak
  • Su gideri için uygun drenaj borusu
  • Klima büyüklüğüne (BTu) göre elektrik kabloları kullanmak
  • Klimanın bağlandıktan sonra vakumlama
  • Klimanın kapasitesi göre gaz

Akçay Klima Servis Klimalar büyük merkezi sistemler haricinde  kişisel kullanımları vardır. Split klima, salon tipi, klima tavan, tipi klima vs. bu tarz klimalar genel olarak taşınabilirdir. Split klimalar btu olarak değer verilir. Bunlar  9000 btu , 12000 btu, 24000 btu 48000 btu olarak büyüyerek devam eder. Klima montaj fiyatları boyutlara göre değişebilmektedir. Klima montaj servisi olarak dönemsel klima kampanyaları yapmakta fiyatlarda değişiklik yapabilmekteyiz.

Akçay klima servisi ,Montajı konusunda  klima montaj yukarıda belirttiğimiz nedenlerden dolayı hafife alınmayacak bir durumdur. Söz konusu işlem hem sizin güvenliğiniz ve sağlığınız için ve de tasarruf açısından önemlidir. Yapılacak yanlış bir dış ünite montajı da diğer insanların da zarar görmesine neden olabilmektedir. Doğru ekipmanlar kullanmak önemlidir.Klima montaj  tüm bu noktaları göz ardı etmeden aklınızdaki fikirleri de önemseyerek sizlere en iyi hizmeti sunmak için varız. Yapılacak işlemler kullanıcı hatası olmadığı sürece klima servisimizin güvencesi altındadır.

Akçay Klima Sokumu

           Klimaları başka yerde kullanacağınız için klima sokumu dikkat edilmesi gereken bir çok nokta vardır. Klima söküm işini genelde müşteriler kendilerini yapmak istemektedir fakat cihaza kalıcı hasar verebilmektedir. Yapılacak işlerde daha az maliyet çıkması için daha profesyonel işinin uzmanı bir eleman tarafından yapılması daha sağlıklı olacaktır. Yapılacak işlemler arasında klima gazı toplanması ki cihazın performansıyla alakalıdır. Daha sonra kurulacak yerde gereklidir. Toplanmayan gaz hem çevreye ve ozan tabakasına zarar vermekte hem de size maliyet açısından daha fazla çıkmaktadır. Klima sokumu için video ve bilgi için tıklayınız.

Akçay Klima Servisi, Klima gazı düzgün bir şekilde toplanır ve borular da zarar vermeden toplanırsa klimayı tekrar başka yerde takma yapıldığından tekrar kullanılabilmektedir. Klima demontajlarında dikkat edilmesi gerekenler cihazı fazla yıpratmadan toplanması  ve mümkünse klima söküm den sonra genel bakım yapılması klimanın duvarda bakımlarından daha iyi bir performans verme açısından önemlidir. Klima sökme taşıma ücreti klimanın boyutlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. 9000 btu luk bir klima taşıma ücreti il 24000 btu luk bir klimanın taşıma ücreti farklıdır. Salon tipi klimalarda ya da tavan tipi klimalar da bu maliyet biraz daha fazla olabilmekte işçilik konusunda biraz daha zahmetli olabilmektedir.

akçay klima servis

Klima taşımalarında dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda aşağıda verdiğimiz bilgiler sizin için bir yol gösterici olabilir. Klima nasıl sökülür sorusu belli açılardan açıklık getirmekteyiz.

Klima servisimizle bu noktada bilgi ve diğer aklınıza takılın sorular için
irtibata geçebilirsiniz. Diğer konularda da bilgi için .Tıklayınız

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara