Arçelik Klima

Bakım - Arıza - Tamir - Gaz Dolumu - Kart Tamirii

Arçelik Klima

Arçelik Klima

Arçelik klima teknoloji ve ürün yelpazesi olarak Türkiye de en çok tercih edilen firmalardan bir tanesidir. Klimalar özellikleri açısından diğer klima markalarına göre fark yaratmaktadır. Son derece sessiz, enerji tasarruflu, yüksek performans cihazlar üretmektedir.

Arçelik Klima
Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi

Klima Servisi olarak, Balıkesir sahil bölgesinde hizmet vermekteyiz. Klima markasına  en iyi hizmet veren teknik servisliği bir tanesiyiz. Amacımız  hizmette kalite, uygun fiyat, güvenilirlik, yerinde  hızlı ve garantili servis misyonuyla  en  iyi kaliteyi vermektir. Servisi olarak en hızlı servis vermek amacıyla çalışmaktayız. Personelimiz  alanında eğitimli, günün getirdiği en iyi teknolojik  kullanmaktadırlar.

İşçilik ve Garanti

               Klima da değiştirdiğimiz parçalar  orjinal yedek parçadır.Amacımız bu noktada siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı vermektir. Değiştirdiğimiz parçalar  1 yıl servisimiz garantisin altındadır. Bakımlar servisimizden kaynaklı olan problemlerde ise ücretsiz tekrar servis vermekteyiz.

Arçelik Klima Çeşit  olarak  özelikle,

 • Salon  tipi klimalar
 • Duvar tipi klimalar
 • Kaset tip klimalar
 • Yer ve Tavan tip klimalar
 • Chiller tip klimalar
 • Vrf Tip klimaların

Arçelik Klima Servisi Olarak Yaptığımız İşlemleri yapmaktayız

 • Klima Bakımı
 • Klima Arıza
 • Klima Tamir
 • Klima Montajı
 • Klima Sökümü

Arçelik Klima Fiyatları

Arçelik klima fiyatları, klimanın tiplerine göre değişiklik göstermektedir.

Arçelik Klima Servis
Arçelik klima Servis

Arçelik Klima Bakımı

Klima bakım servisi; Klima, bakım yapılması gereken cihazlardır. Kullanıma göre sürelerine göre değişiklik gösterse de 6 ay da bir yapılması tavsiye edilmektedir. Bu cihazın daha iyi performans ve daha az elektrik kullanmasına neden olacaktır. Bakımı yapılan cihazlar sağlığınız acısından da önemlidir. Özellikle üst solumun enfeksiyonlarından da koruyacaktır. Ayrıca cihazın da çıkabilecek arızlarında öncenden önüne geçmiş olacaksınız. Klima servisi olarak Klima Bakımında görsel ve bilgi için klima bakımı tıklayınız

Arçelik Klima Bakım Fiyatları

            Arçelik klima bakım fiyatlarımız, klimanın modeline göre değişiklik göstermektedir. Klima bakımı ne kadar sorusuna en iyi cevap servisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Arçelik Klima Montaj Servisi

Klima montajı dikkat ve profesyonellik gerektiren bir konudur. Doğru bir klima montajı, klimanın performans, ömür ve elektrik tüketimiyle direk alakalıdır. Yanlış yapılan bir klima montajı, klimaya verdiğiniz paranın boşa gitmesidir. Arçelik Klima servisi olarak, profesyonel ekibimizle ve ekipmanlarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Klima Montajı konusunda video ve bilgiler için tıklayınız

Arçelik Klima Montaj Fiyatları

           Montaj fiyatlarımız, klimanın modeline göre değişiklik göstermektedir. Klima montajı ne kadar sorusuna en iyi cevap servisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Arçelik Klima Sökümü

         Arçelik Klima Sokumu Klimaları başka yerde kullanacağınız için klima sokumu dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Klima söküm işini genelde müşteriler kendilerini yapmak istemektedir fakat cihaza kalıcı hasar verebilmektedir. Yapılacak işlerde daha az maliyet çıkması için daha profesyonel işinin uzmanı bir eleman tarafından yapılması daha sağlıklı olacaktır. Yapılacak işlemler arasında klima gazı toplanması ki cihazın performansıyla alakalıdır. Daha sonra kurulacak yerde gereklidir. Klima sokumu için video ve bilgi için tıklayınız.

Arçelik Klima Söküm Fiyatları

           Söküm fiyatlarımız, klimanın modeline göre değişiklik göstermektedir. Klima sökümü ne kadar sorusuna en iyi cevap servisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Arçelik Klima Gaz Dolumu

                Klimaların soğutmasını ve ısıtması sağlayan akışkan bir gaz vardır. Bu klimanın performansla ve diğer aksamlarıyla direk alakalıdır. Eksik veya fazla bir klima gazıyla çalışan bir makine kendisine zarar verir. Bu durumda maddi anlamda yüksek tamir masrafları ödemeniz anlamına gelmektedir.

                Klima da 3 çeşit gaz bulunmaktadır. Arçelik klima servisi Bunlar R22 – R410  – R32  dir. Türkiye’de genel olarak ilk klimalarında genel olarak r22 kullanılmaktadır. Doğaya zararlı olduğu dundan dolayı R22 gazlı cihaz üretilmemektedir. Yeni sistem inverter cihazlarda ise genel olarak R410 kullanılmaktadır.

Arçelik Klima Gaz Dolum Fiyatları

                Klima Gaz fiyatları klimanın kapasitesi göre değişiklik göstermektedir. Klimanın Btu  artıkca alacağı gaz miktarı kg olarak artmaktadır. Yaklaşık olarak 12 btu luk bir klima 1 kg almakta, lakın 48 btu luk bir salon tipi klimanın alacağı gaz oranın 4 kg civarındadır. Klima gaz ücreti ayrıca klimanın gaz çeşidine göre de değişiklik göstermektedir. Klima gaz dolumu için daha detaylı bilgiyi servisimizle irtibata geçerek de öğrenebilirsiniz.

Arçelik Klima Tamir Servisi

                Klima tamir servisi olarak, klimanızda aklınıza gelebilecek bütün sorunlarınıza 7/24 cevap vermekteyiz. Klimalarda oluşabilecek, kart arızaları, motor arizaları, performanstan kaynaklı arızalarda. Alanın da iyi yetişmiş elemanlarımızla yerinde ve aynı gün servis imkânıyla yardımcı olmaktayız.

                Klima tamir servisi olarak klimalarda kullandığımız parçalara firmanın orijinal yedek parçasıdır. Yaptığımız parça değişimlerinde 1 yıl Servisimiz tarafından GARANTİLİDİR.

Klima servisimizle bu noktada bilgi ve diğer aklınıza takılın sorular için irtibata geçebilirsiniz. Diğer konularda da bilgi için .Tıklayınız

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara