Burhaniye Arçelik Klima

Bakım - Arıza - Tamir - Gaz Dolumu - Kart Tamirii

Burhaniye Arçelik Klima

Burhaniye Arçelik Klima

Burhaniye Arçelik Klima Servisi; Günümüz Türkiye’sinde artık lüks olmaktan çıkarak ihtiyaç haline gelmiştir. İnsanların çalışma ve ev ortamlarında hayat standartları yükseltmek ayrıca iş verimliliğini artırması açısından kazanmıştır. Bölge olarak yaz ve kış aylarında ısıtma ve soğutma açısından klima çok fazla kullanmaktadır. Bölgedeki potansiyel klima kullanımı fazla olmasından dolayı, servisimiz bu açığını kapatmak açısından hızlı güvenilir ve garanti servis vermekteyiz. İnsanlara en iyi hizmet anlayışımız bu noktada devreye girmektedir. Bu bölgedeki klima kullanan müşterilerimizin hayatını devam ederken, klima acısından akla gelebilecek tüm sorunlarını çözüyoruz. Alanında profesyonel ekiplerinizle, klima konusunda bakım, montaj ve tamirlerini yerinde servis imkânımızla tüm sorunlarınızı çözmekteyiz. 

Burhaniye Arçelik klima teknoloji ve ürün yelpazesi olarak Türkiye de en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Özellikleri açısından diğer klima markalarına göre fark yaratmaktadır. Son derece sessiz, enerji tasarruflu, yüksek performans cihazlar üretmektedir.

Burhaniye Arçelik klima
Burhaniye Arçelik klima

Burhaniye Arçelik Klima Servisi

Servisi olarak, Balıkesir sahil bölgesinde hizmet veren firmamız.  Burhaniye Arçelik  klima markasına  en iyi hizmet veren teknik servisliği bir tanesiyiz. Amacımız  hizmette kalite, uygun fiyat, güvenilirlik, yerinde  hızlı ve garantili servis misyonuyla  en  iyi hizmeti vermektir. Personelimiz  alanında eğitimli, günün getirdiği en iyi teknolojiyi kullanmaktadırlar. 

İşçilik ve Garanti

                Burhaniye Arçelik klima da değiştirdiğimiz  parçalar orijinal yedek parçadır. Amacımız bu noktada siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı vermektir. Değiştirdiğimiz parçalar 1 yıl servisimiz garantisin altındadır. Bakımlar servisimizden kaynaklı olan problemlerde ise ücretsiz tekrar servis vermekteyiz.

Burhaniye Arçelik Klima Çeşit  olarak  özelikle,

 • Salon  tipi klimalar
 • Duvar tipi klimalar
 • Kaset tip klimalar
 • Yer ve Tavan tip klimalar
 • Chiller tip klimalar
 • Vrf Tip klimaların

Burhaniye Arçelik Klima Servisi Olarak Yaptığımız İşlemleri yapmaktayız

 • Klima Bakımı
 • Klima Arıza
 • Klima Tamir
 • Klima Montajı
 • Klima Sökümü

Burhaniye Arçelik Klima Bakımı

Klima bakım servisi; Klima, bakım yapılması gereken cihazlardır. Kullanıma göre sürelerine göre değişiklik gösterse de 6 ay da bir yapılması tavsiye edilmektedir. Bu cihazın daha iyi performans ve daha az elektrik kullanmasına neden olacaktır. Bakımı yapılan cihazlar sağlığınız acısından da önemlidir. Özellikle üst solumun enfeksiyonlarından da koruyacaktır. Ayrıca cihazın da çıkabilecek arızlarında öncenden önüne geçmiş olacaksınız. Klima Bakımında görsel ve bilgi için klima bakımı tıklayınız

Burhaniye Arçelik servis
Burhaniye Arçelik klima

Burhaniye Arçelik Klima Bakım Fiyatları

            Burhaniye Arçelik klima bakım fiyatlarımız, klimanın modeline göre değişiklik göstermektedir. Klima bakımı ne kadar sorusuna en iyi cevap servisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Burhaniye Arçelik Klima Montaj Servisi

Klima montajı dikkat ve profesyonellik gerektiren bir konudur. Doğru bir klima montajı, klimanın performans, ömür ve elektrik tüketimiyle direk alakalıdır. Yanlış yapılan bir klima montajı, klimaya verdiğiniz paranın boşa gitmesidir. Burhaniye Arçelik Klima servisi olarak, profesyonel ekibimizle ve ekipmanlarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Klima Montajı konusunda video ve bilgiler için tıklayınız

Burhaniye Arçelik Klima Montaj Fiyatları

            Burhaniye Arçelik klima montaj fiyatlarımız, klimanın modeline göre değişiklik göstermektedir. Klima montajı ne kadar sorusuna en iyi cevap servisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Burhaniye Arçelik Klima Sökümü

         Burhaniye Arçelik Klima Sokumu Klimaları başka yerde kullanacağınız için klima sokumu dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Klima söküm işini genelde müşteriler kendilerini yapmak istemektedir fakat cihaza kalıcı hasar verebilmektedir. Yapılacak işlerde daha az maliyet çıkması için daha profesyonel işinin uzmanı bir eleman tarafından yapılması daha sağlıklı olacaktır. Yapılacak işlemler arasında klima gazı toplanması ki cihazın performansıyla alakalıdır. Daha sonra kurulacak yerde gereklidir. Klima sokumu için video ve bilgi için tıklayınız.

Burhaniye Arçelik Klima Söküm Fiyatları

            Burhaniye Arçelik klima Söküm fiyatlarımız, klimanın modeline göre değişiklik göstermektedir. Klima sökümü ne kadar sorusuna en iyi cevap servisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Burhaniye Arçelik Klima Gaz Dolumu

                Klimaların soğutmasını ve ısıtması sağlayan akışkan bir gaz vardır. Bu klimanın performansla ve diğer aksamlarıyla direk alakalıdır. Eksik veya fazla bir klima gazıyla çalışan bir makine kendisine zarar verir. Bu durumda maddi anlamda yüksek tamir masrafları ödemeniz anlamına gelmektedir.

                Klima da 3 çeşit gaz bulunmaktadır. Burhaniye Arçelik klima servisi Bunlar R22 – R410  – R32  dir. Türkiye’de genel olarak ilk klimalarında genel olarak r22 kullanılmaktadır. Doğaya zararlı olduğu dundan dolayı R22 gazlı cihaz üretilmemektedir. Yeni sistem inverter cihazlarda ise genel olarak R410 kullanılmaktadır.

Burhaniye Arçelik Klima Gaz Dolum Fiyatları

             Klima Gaz fiyatları klimanın kapasitesi göre değişiklik göstermektedir. Klimanın Btu  artıkca alacağı gaz miktarı kg olarak artmaktadır. Yaklaşık olarak 12 btu luk bir klima 1 kg almakta, lakın 48 btu luk bir salon tipi klimanın alacağı gaz oranın 4 kg civarındadır. Klima gaz ücreti ayrıca klimanın gaz çeşidine göre de değişiklik göstermektedir. Klima gaz dolumu için daha detaylı bilgiyi servisimizle irtibata geçerek de öğrenebilirsiniz.

Burhaniye Arçelik Klima Tamir Servisi

                 Burhaniye Arçelik Klima tamir servisi olarak, klimanızda aklınıza gelebilecek bütün sorunlarınıza 7/24 cevap vermekteyiz. Klimalarda oluşabilecek, kart arızaları, motor arizaları, performanstan kaynaklı arızalarda. Alanın da iyi yetişmiş elemanlarımızla yerinde ve aynı gün servis imkânıyla yardımcı olmaktayız.

              Klima tamir servisi olarak klimalarda kullandığımız parçalara firmanın orijinal yedek parçasıdır. Yaptığımız parça değişimlerinde 1 yıl Servisimiz tarafından GARANTİLİDİR.

Klima servisimizle bu noktada bilgi ve diğer aklınıza takılın sorular için irtibata geçebilirsiniz. Diğer konularda da bilgi için .Tıklayınız

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara