Gömeç Klima Servisi

Bakım - Arıza - Tamir - Gaz Dolumu - Kart Tamirii

Gömeç Klima Servisi

Gömeç Klima Servisi

Gömeç Klima Servisi Klima, günümüz Türkiye’sinde artık lüks olmaktan çıkarak ihtiyaç haline gelmiştir. İnsanların çalışma ortamları ve ev yaşamlarını daha rahat ve potansiyel ve verimlilik olarak artması sağlaması açısından çok daha önem kazanmıştır. Gömeç klima servisi olarak Gömeç bölgesine kaliteli bir klima hizmeti vermekteyiz. Bölge olarak yaz ve kış aylarında klima çok fazla kullanmaktadır. Bu sebepten dolayı insanlara en iyi hizmet anlayışımız bu noktada devreye girmektedir. Gömeç da servis noktasında açığını kapatmak için uğraşan servisimiz. Bu çevrede hayatını devam eden insanların, klima acısından rahatlığı ve konforunu düşünmekteyiz. Alanında profesyonel ekiplerinizle, klima konusunda yerinde servis imkânımızla tüm sorunlarınızı çözmekteyiz. 

Gömeç Klima Servisi
Gömeç Klima Servisi

Gömeç Klima Bakımı

Klima bakım servisi; Klima, bakım yapılması gereken cihazlardır. Kullanıma göre sürelerine göre değişiklik gösterse de 6 ay da bir yapılması tavsiye edilmektedir. Bu cihazın daha iyi performans ve daha az elektrik kullanmasına neden olacaktır. Bakımı yapılan cihazlar sağlığınız acısından da önemlidir. Özellikle üst solumun enfeksiyonlarından da koruyacaktır. Ayrıca cihazın da çıkabilecek arızlarında öncenden önüne geçmiş olacaksınız. Klima Bakımında görsel ve bilgi için klima bakımı tıklayınız

Gömeç Klima Bakım Fiyatları

            Klimabakım fiyatlarımız, klimanın modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Split duvar klimalarda marka fark etmeksizin aynı fiyat geçerlidir. Lakin solan tipi klimalar ya da tavan tipi klimalarda değişiklik göstermektedir. Klima bakımı ne kadar sorusuna en iyi cevap servisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gömeç Klima Montaj Servisi

Klima montajı dikkat ve profesyonellik gerektiren bir konudur. Doğru bir klima montajı, klimanın performans, ömür ve elektrik tüketimiyle direk alakalıdır. Yanlış yapılan bir klima montajı, klimaya verdiğiniz paranın boşa gitmesidir. Klima montaj servisi olarak, profesyonel ekibimizle ve ekipmanlarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Klima Montajı konusunda video ve bilgiler için tıklayınız

Klima Montajın İzlenecek Yollar

  • Uygun klima seçimi
  • Elinizdeki klimayı evinize veya iş yeri uygun oda veya yere takmak
  • Klimanın kurulacağı yeri seçmek
  • Klima boru çaplarına göre uygun set ve bakır kullanmak
  • Su gideri için uygun drenaj borusu
  • Klima büyüklüğüne (BTu) göre elektrik kabloları kullanmak
  • Klimanın bağlandıktan sonra vakumlama
  • Klimanın kapasitesi göre gaz

Gömeç Klima Servis Klimalar büyük merkezi sistemler haricinde  kişisel kullanımları vardır. Split klima, salon tipi, klima tavan, tipi klima vs. bu tarz klimalar genel olarak taşınabilirdir. Split klimalar btu olarak değer verilir. Bunlar  9000 btu , 12000 btu, 24000 btu 48000 btu olarak büyüyerek devam eder. Klima montaj fiyatları boyutlara göre değişebilmektedir. Klima montaj servisi olarak dönemsel klima kampanyaları yapmakta fiyatlarda değişiklik yapabilmekteyiz.

Montajı konusunda  klima montaj yukarıda belirttiğimiz nedenlerden dolayı hafife alınmayacak bir durumdur. Söz konusu işlem hem sizin güvenliğiniz ve sağlığınız için ve de tasarruf açısından önemlidir. Yapılacak yanlış bir dış ünite montajı da diğer insanların da zarar görmesine neden olabilmektedir. Doğru ekipmanlar kullanmak önemlidir.Klima montaj  tüm bu noktaları göz ardı etmeden aklınızdaki fikirleri de önemseyerek sizlere en iyi hizmeti sunmak için varız. Yapılacak işlemler kullanıcı hatası olmadığı sürece klima servisimizin güvencesi altındadır.

Gömeç Klima Servisi
Gömeç Klima Servisi

Gömeç Klima Sokumu

           Klimaları başka yerde kullanacağınız için klima sokumu dikkat edilmesi gereken bir çok nokta vardır. Klima söküm işini genelde müşteriler kendilerini yapmak istemektedir fakat cihaza kalıcı hasar verebilmektedir. Yapılacak işlerde daha az maliyet çıkması için daha profesyonel işinin uzmanı bir eleman tarafından yapılması daha sağlıklı olacaktır. Yapılacak işlemler arasında klima gazı toplanması ki cihazın performansıyla alakalıdır. Daha sonra kurulacak yerde gereklidir. Toplanmayan gaz hem çevreye ve ozan tabakasına zarar vermekte hem de size maliyet açısından daha fazla çıkmaktadır. Klima sokumu için video ve bilgi için tıklayınız.

Gömeç Klima Gaz Dolumu

            Klimaların soğutmasını ve ısıtması sağlayan akışkan bir gaz vardır. Bu klimanın performansla ve diğer aksamlarıyla direk alakalıdır. Eksik veya fazla bir klima gazıyla çalışan bir makine kendisine zarar verir. Bu durumda maddi anlamda yüksek tamir masrafları ödemeniz anlamına gelmektedir.

            Klima da 3 çeşit gaz bulunmaktadır. Bunlar R22 – R410  – R32  dir. Türkiyede genel olarak ilk klimalarında genel olarak r22 kullanılmaktadır. Doğaya zararlı olduğu dundan dolayı R22 gazlı cihaz üretilmemektedir. Yeni sistem inverter cihazlarda ise genel olarak R410 kullanılmakdadır.

Klima Gaz Dolum Fiyatları

            Klima Gaz fiyatları klimanın kapasitesi göre değişiklik göstermektedir. Klimanın Btu  artıkca alacağı gaz miktarı kg olarak artmaktadır. Yaklaşık olarak 12 btu luk bir klima 1 kg almakta, lakın 48 btu luk bir salon tipi klimanın alacağı gaz oranın 4 kg civarındadır. Klima gaz ücreti ayrıca klimanın gaz çeşidine göre de değişiklik göstermektedir. Klima gaz dolumu için daha detaylı bilgiyi servisimizle irtibata geçerek de öğrenebilirsiniz.

Gömeç Klima Tamir Servisi

            Klima tamir servisi olarak, klimanızda aklınıza gelebilecek bütün sorunlarınıza 7/24 cevap vermekteyiz. Klimalarda oluşabilecek , kart arızaları, motor arizaları, performanstan kaynaklı arızalarda. Alanın da iyi yetişmiş elemanlarımızla yerinde ve aynı gün servis imkânıyla yardımcı olmaktayız.

            Klima tamir servisi olarak klimalarda kullandıpımız parçalara firmanın orijinal yedek parçasıdır. Yaptığımız parça değişimlerinde 1 yıl Servisimiz tarafından GARANTİLİDİR.

Klima servisimizle bu noktada bilgi ve diğer aklınıza takılın sorular için
irtibata geçebilirsiniz. Diğer konularda da bilgi için .Tıklayınız

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara